Představení společnosti

Společnost Bydlení komplet s.r.o. působí na trhu v této podobě od roku 2005. Od samého začátku je činnost společnosti Bydlení komplet s.r.o. zaměřena na výstavbu developerských projektů, kdy společnost vychází z dlouhodobých zkušeností představitelů společnosti. Sídlo společnosti je na Mělníku ve Středočeském kraji 30 km na sever od Prahy.

Organizační struktura společnosti

Organizační struktura společnosti

 

Činnost společnosti

Dopravní stavby

Úsek dopravních staveb působí většinou ve Středočeském kraji, kde hlavním předmětem činnosti tohoto úseku jsou realizace komunikací, parkovišť ze zámkových dlažeb (s možností obalovaných směsí), pokládky obrub, včetně zemních prací. Většinu těchto činností realizuje společnost Bydlení komplet s.r.o. jako generální dodavatel formou „na klíč“ vlastními zdroji.

Pozemní stavby

Úsek pozemních staveb má jako hlavní obor své činnosti realizace výstavby bytových a průmyslových objektů. Většinu bytových staveb realizuje společnost Bydlení komplet s.r.o. jako své vlastní developerské projekty na klíč. Dlouholetou spoluprací s ověřenými projekčními kancelářemi a svým vlastním odborným personálem je společnost schopna nabídnout vysokou kvalitu prováděných prací.

Truhlářská výroba

Úsek truhlářské výroby je závodem novým a je zaměřen na výrobky z masivního dřeva, výrobu a montáž dřevěných schodišť, obložení, interiérových a venkovních dveří a zakázkovou výrobu nábytku – lavice, skříně, stoly a kuchyňské linky.

Inženýrské sítě

Úsek inženýrských sítí má jako hlavní náplň zajištění technické infrastruktury pro developerské projekty společnosti. Dále se také jedná o přivaděče inženýrských sítí do daných lokalit, kde developerské projekty vznikají. Jedná se o kompletní stavbu vodovodů, splaškových a dešťových kanalizací, vsakovacích jam. Na zemní práce spojené s výstavbou se společnost snaží upřednostnit kvalitní vozový park

Aktuálně

Chotětov
09.10.2023

Představujeme Vám projekt výstavby rodinných domů v samém centru Městyse Chotětov, jen 11 km JZ od Mladé Boleslavi, 6 km SZ od Benátek nad Jizerou a cca 35 km SV od Prahy.


Pokračovat ve čtení