O PROJEKTU

Představujeme výstavbu 24 RD v Luštěnicích včetně zřízení nové kanalizace, vodovodu, veřejného osvětlení a komunikací. 

S přehledem představujeme současný projekt výstavby 24 rodinných domů v malebných Luštěnicích. Tato rozsáhlá infrastruktura nezahrnuje pouze samotnou výstavbu domů, ale také klíčové infrastrukturní opatření pro zlepšení životního prostředí. Součástí projektu je instalace moderní kanalizace a vodovodu, který poskytuje obyvatelům spolehlivé a efektivní služby. Navíc bude vybudováno nové veřejné osvětlení, dodávající k bezpečnému a estetickému prostředí v obci. Komunikace budou navrženy s ohledem na pohodlný přístup a plynulou dopravu.

Zvolen stavebním materiálem pro domy je pečlivě vybraný systém, který zaručuje kvalitu a trvanlivost. Vstupní dveře a okna jsou moderní a izolovaná, zajistí tepelnou pohodu a energetickou účinnost domů. Střecha je provedena sedlová s tradiční taškovou krytinou, dodávající každému domu charakter a estetickou hodnotu. Fasáda bude opatřena kontaktním zateplovacím systémem EPS a venkovní minerální probarvenou omítkou, což zajišťuje odolnost a atraktivní vzhled.

Luštěnice nabízejí samotné idylické prostředí pro rodinné bydlení.

 

Termín : Květen 2014 započato1xlustenice-01lustenice-02lustenice-03lustenicerd1

Aktuálně

Chotětov
09.10.2023

Představujeme Vám projekt výstavby rodinných domů v samém centru Městyse Chotětov, jen 11 km JZ od Mladé Boleslavi, 6 km SZ od Benátek nad Jizerou a cca 35 km SV od Prahy.


Pokračovat ve čtení